Залишити заявку на консультацію

Проведення виборів «під ключ»

Політична агенція AG group надає повний спектр послуг політичного консалтингу для політиків та партій в Україні. Наша ціль – ваша політична перемога!

Замовити

У політиці срібних медалей не дають, тому наша мета – ваше «золото»! Ми знаємо, як завоювати та захистити вашу першість!

        

Завантажити презентацію

Презентація AG Group

Повний спектр послуг політичного консалтингу

Політична агенція AG group займає провідні позиції на ринку політичного і управлінського консалтингу України, володіючи багаторічним досвідом реалізації політичних, економічних, медійних і соціальних проектів. Послугами АG group користуються представники українського і зарубіжного бізнесу, політичні партії, урядові структури і народні депутати України. Портфоліо успішних кейсів, а також деталізацію послуг ви можете отримати на зустрічі з представником нашої агенції.

Прес-релізи

Анне Бикова стала лауреатом рейтингу «ТОП-100 успішних жінок Київщини 2021»
07 июня

Директор політичного агентства AG group - Анне Бикова - увійшла в регіональний рейтинг «ТОП-100 успішних жінок Київщини 2021» та нагороджена дипломом за вагомий внесок у побудову гідного рівня життя, високого рівня культури людей і економічного розвитку України.

Анне Бикова стала політтехнологом року за версією Cosmo Lady Awards
03 июня

Директор політичної агенції AG group - Анне Бикова - стала лауреатом премії Cosmo Lady Awards 2020 в номінації «Політтехнолог». Щоденна праця, творчі досягнення і підкорення професійних вершин не залишилися непоміченими.

ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ ПОЛІТИЧНОЇ АГЕНЦІЇ AG GROUP

Заявка на обслуживание

Отправляя форму, я даю согласие на обработку персональных данных.